Úvod   /   Sport   /   Lubenečtí na koberečku

Lubenečtí na koberečku

Jan Vnouček 2012-11-24 00:36:00

Lubenec – Nové víceúčelové sportovní hřiště v pátek slavnostně otevřeli v Lubenci. V areálu TJ Spartak tak mají místní sportovci vedle travnatého fotbalového hřiště a v létě vybudované běžecké dráhy k dispozici i moderní kurt s umělým trávníkem pro míčové hry. Sportoviště je natrvalo osazeno basketbalovými koši a brankami pro malou kopanou či házenou.

Snadno a rychle se ovšem může přeměnit i na volejbalový nebo tenisový kurt. Dá se na něm hrát i klasická vybíjená. „Dopoledne by mělo sloužit škole při tělesné výchově. Odpoledne pak spolkům a občanům. Naši občané ho zatím mohou používat zadarmo,“ uvedl starosta Bohuslav Peterka.
Obec na jeho výstavbu získala 600 000 Kč od Nadace ČEZ. Vlastní realizaci provedla firma Philipp – sportovní trávníky se sídlem v Praze. Její zástupce u příležitosti prvního výkopu předal místní fotbalové drobotině kolekci nových dresů.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video