Pod Kozincem je trasa pro čtyřkolky

Jan Vnouček 2011-06-28 00:00:00

Vroutek – Pod vrchem Kozinec se teď mohou legálně prohánět čtyřkolky. Město Vroutek jim vedle silnice na Podbořany vyčlenilo asi jeden a půl hektarový pozemek. Vyhovělo tak žádosti občanského sdružení A-Z, které sdružuje některé jezdce na čtyřkolkách a terénních motocyklech. Motokrosoví nadšenci požádali městský úřad o pronájem tohoto území za účelem výstavby tréninkové a závodní tratě. 

Vroutecká radnice jejich žádost odsouhlasila s tím, že přístup pro motorkáře je povolen pouze za přítomnosti některého z členů sdružení. Čtyřkolkáři z A-Z byli také informováni, že jakožto v bývalém vojenském prostoru je na území pyrotechnická zátěž a případné terénní úpravy jsou na jejich zodpovědnost. Pronájem byl schválen prozatím na jeden rok. Zbytek lokality Kozinec je pro vjezd motorových vozidel uzavřen. Přesto se množí stížnosti, že ne všichni vyznavači tohoto sportu tento zákaz respektují.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video