Kdy se na Lounsku rozsvítí vánoční stromy?

Jarka Cibulková 2012-12-01 00:52:00

Lounsko – V Lounech na Mírovém náměstí se vánoční strom rozsvítí v neděli 2. prosince. V programu vystoupí místní školy, školky, kluby a divadlo Mazec od 14 hodin a v 17 hodin se celé náměstí rozzáří. Předtím, v pátek 30. listopadu, proběhne zdobení stromků dětmi z místních MŠ ve dvoře Městské knihovny.

Ve stejný den proběhne adventní neděle v Postoloprtech. V programu budou vánoční trhy od 11 hod., Cesta za Ježíškem ve 13 hod., zpívat bude sbor z Levonic a koncert sboru Blecha bude v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Od divadla vyjde v 16.45 lampionový průvod. Živý betlém a rozsvícení bude od 17 hodin.
Rozsvícení vánočního stromu se připravuje obec Černčice společně s SDH Černčice na sobotu 1. prosince od 16 hod. před poštou. Vystoupí zde děti s písničkami a básničkami, budou vánoční trhy, pouštění ořechových lodiček, zdobení vánočního stromku dětmi a Ježíškova pošta.
Mikulášská zábava pro děti v Košticích se uskuteční místo 1. prosince až následující den 2. prosince od 14 hodin v sále kulturního domu.
Kulturní komise při Obecním úřadu Vinařice srdečně zve na slavnostní rozsvícení vánočního stromu v pátek 7. prosince v 16.30 hodin před Obecním úřadem ve Vinařicích.
Mikulášská nadílka proběhne v pátek 7. prosince od 17 hodin v restauraci U kulatého stolu na Senkově. Na programu je pohádka a rozdávání dárků. Poté se pokračuje posezením u kytary s country bandem Kmeti. Pořádá OÚ Zbrašín.
V sobotu 1. prosince přivítají vánoční čas v Pnětlukách. Od 17 hodin zazpívají děti koledy nacvičeném s učitelem Jaroslavem Haušildem, poté dojde ke slavnostnímu rozsvícení stromku na návsi.
Vánoční strom se rozsvítí na Rané v 16.15 po Mikulášské zábavě pro děti, která začne na sále ve 14 hodin. Od 19 hod. se pak sál roztančí dospěláky.

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video