Čeradice – Práce na poslední etapě modernizace veřejného osvětlení v obci Čeradice proběhly ve středu 28. listopadu. Týkaly se vybudování veřejného osvětlení na pozemku, který obec nevlastní. Protože se však na druhé straně nacházejí rodinné domy, bylo zde osvětlení třeba umístit. Situaci obec vyřešila prostřednictvím věcného břemene s pozemkovým fondem.
„Akce se konala až nyní, jelikož bylo potřeba zajistit projektovou agendu,” vysvětlila starostka Vladimíra Chybová. Na trasu dlouhou přibližně 150 metrů byly umístěny tři kusy svítidel.
Napsal(a): Veronika Salášková
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video