Areál pokřtily mažoretky, pivo a zápas

Veronika Salášková 2012-12-11 17:15:00

Žatec – Nově vybudovaný areál sportovišť u žateckého koupaliště se v sobotu 8. prosince slavnostně otevřel. Navzdory zimě si tuto událost řada Žatečanů nenechala ujít. Na úvod nejprve napochodovaly Postoloprtské mažoretky, které se blýskly svojí sestavou. Dvě z nich se pak chopily pásky, kterou po proslovech a polití Žateckým pivem přestřihli zástupci města a Českomoravského hokejbalového svazu. Poté už hřiště patřilo týmům hokejbalistů HBC Žatec a HBC Most a jejich utkání. Snímky z otevření sportoviště i z hokejbalového zápasu najdete zde.

Příchozí si také měli možnost prohlédnout areál. Ten obsahuje ovál in-line dráhy dlouhý 400 metrů, v němž se nachází dvě víceúčelová hřiště na tenis, nohejbal a volejbal a hřiště na hokejbal. Vystavěno bylo také hřiště na minigolf se třinácti jamkami, které se nachází hned za občerstvením koupaliště a budova se sprchami, šatnami, toaletami a zázemím pro správce. Zájemci si ale na hřištích budou moci zasportovat až v příštím roce.
Město momentálně shání zájemce o pronájem areálu. Za roční pronájem požaduje sto tisíc korun. Pokud se na nabídku nikdo neozve, o sportoviště se bude stejně jako o koupaliště starat Technická správa s.r.o. Stavba sportovního areálu město vyšla na patnáct milionů korun.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video