Areál pokřtily mažoretky, pivo a zápas

Veronika Salášková 2012-12-11 17:15:00

Žatec – Nově vybudovaný areál sportovišť u žateckého koupaliště se v sobotu 8. prosince slavnostně otevřel. Navzdory zimě si tuto událost řada Žatečanů nenechala ujít. Na úvod nejprve napochodovaly Postoloprtské mažoretky, které se blýskly svojí sestavou. Dvě z nich se pak chopily pásky, kterou po proslovech a polití Žateckým pivem přestřihli zástupci města a Českomoravského hokejbalového svazu. Poté už hřiště patřilo týmům hokejbalistů HBC Žatec a HBC Most a jejich utkání. Snímky z otevření sportoviště i z hokejbalového zápasu najdete zde.

Příchozí si také měli možnost prohlédnout areál. Ten obsahuje ovál in-line dráhy dlouhý 400 metrů, v němž se nachází dvě víceúčelová hřiště na tenis, nohejbal a volejbal a hřiště na hokejbal. Vystavěno bylo také hřiště na minigolf se třinácti jamkami, které se nachází hned za občerstvením koupaliště a budova se sprchami, šatnami, toaletami a zázemím pro správce. Zájemci si ale na hřištích budou moci zasportovat až v příštím roce.
Město momentálně shání zájemce o pronájem areálu. Za roční pronájem požaduje sto tisíc korun. Pokud se na nabídku nikdo neozve, o sportoviště se bude stejně jako o koupaliště starat Technická správa s.r.o. Stavba sportovního areálu město vyšla na patnáct milionů korun.

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video