Úvod   /   Zprávy   /   Přes čáru se může

Přes čáru se může

Jan Vnouček 2013-01-27 00:15:00

Očihov – Vodorovné dopravní značení v Očihově je v pořádku. Stojí to ve Stanovisku Dopravního inspektorátu Louny, který si vyžádalo vedení obce. Radnici se totiž nezdálo, že na zrekostruovaném silničním průtahu č. II/224 správce komunikace při vjezdu na náměstí a další místní komunikace vyznačil krajnice nepřerušovanou bílou čárou. A ta se podle rozšířeného povědomí nesmí autem přejíždět.

Inspektorát ovšem konstatoval, že nejde o křižovatky, ale o vjezdy na účelové komunikace. „Chtěli jsme k tomu od nich písemné stanovisko, že se tu dá odbočovat, kdyby s tím náhodou v budoucnu vznikly nějaké problémy,“ podotkla starostka Jana Kronďáková.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Předvánoční ladění v rámci evropského mezigeneračního projektu na GSOŠ Podbořany

Senioři připravovali 3. prosince společně se studenty z oboru kuchař/cukrář vánoční cukroví, paštiku, chléb a likéry. Došlo i na společnou přípravu cukroví s dětmi z Mateřské školy Hlubanská.

Přehrát video
Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video