Fotbalistou roku se v Postoloprtech stal Oldřich Zícha

Redakce 2013-02-12 10:48:00

Postoloprty – Fotbaloví příznivci naplnili v páteční podvečer postoloprtský kinoklub a byli svědky příjemné a sváteční atmosféry, ve které byli vyhodnocení nejlepší hráčky a hráči FK Postoloprty v uplynulém roce. Punc svátečnosti přidal vzácný host, jeden z nejslavnějších fotbalistů naší historie, mistr Evropy z roku 1976, Antonín Panenka, který spolu s předsedou OFS Louny Miloslavem Sklenkou a zastupitelem města Postoloprty Miroslavem Mrázem předával ceny úspěšným fotbalistkám a fotbalistům. Více snímků z podvečera najdete zde.

Antonín Panenka zavzpomínal na svou bohatou fotbalovou kariéru, podělil se s diváky o své vzpomínky a to nejen na penaltu v rozstřelu ME 1976 v Bělehradě, ale například i na to, kolik činil jeho první fotbalový výdělek. Na závěr večera, kterým provázel Jiří Rámeš, a v rámci kterého se představily tanečnice ZUŠ Postoloprty, byl vyhlášen nový král postoloprtského fotbalu, kterým se stal Oldřich Zícha, jeden z tahounů současného prvního mužstva FK Postoloprty. Objevem roku se stal Petr Volkman, šestnáctiletý dorostenec, který už nakoukl i do prvního týmu.
Výsledky ankety: Muži: 1. Oldřich Zícha, 2. Petr Junek, 3. Jan Kouba, ženy: 1. Radka Svobodová, 2. Andrea Blahová, 3. Kateřina Podaná, dorost: 1. Josef Kovář, 2. Josef Mlejnek, 3. Patrik Boho, dívky: 1. Valentýna Damašková, 2. Tereza Vrátníková, 3. Denisa Klöpschová, st. žáci: 1. Josef Pöschl, 2. Adam Račko, 3. Tomáš Krupička, ml. žáci: 1. Jakub Horocki, 2. Jakub Pulchart, 3. Adam Löffelmann, st. přípravka: 1. Jan Irdza, 2. Patrik Vacura, 3. Daniel Červeňák, ml. přípravka: Jan Pour, Ondřej Richtr, David Svoboda (bez určení pořadí). Miroslav Solar

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video