Provozovatelem obecní hospody dál zůstává místní zastupitel

Veronika Salášková 2013-03-10 00:05:00

Holedeč – Hospodu na návsi v Holedeči plánuje obec opět pronajmout místnímu zastupiteli Jiřímu Mrkvičkovi, který ji provozuje již dvanáct let, za měsíční nájemné tři tisíce korun. Cena nájmu ale nehrála při hodnocení nabídek uchazečů o provozovatele největší roli. 

Jak vysvětlil starosta Pavel Adamec, zastupitelé vzali při rozhodování do úvahy, zejména dlouholeté pozitivní zkušenosti s provozem Jiřího Mrkvičky, tak i skutečnost, že na vlastní náklady provedl během let v objektu hospody řadu stavebních úprav – před lety například zrekonstruoval sociální zařízení. Při rozhodování se jak Jiří Mrkvička, tak starosta Pavel Adamec zdrželi hlasování.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video