Moderátorem byla šíleně tlustá princezna

Jarka Cibulková 2013-03-12 12:04:00

Louny – Plné divadlo dětí a těch, co jim přišli fandit, tedy rodiče a prarodiče, tak to vypadalo minulý týden ve středu a ve čtvrtek ve Vrchlického divadle v Lounech. Dvanáctý ročník oblastního kola celostátního festivalu Lounská Mateřinka pořádala Soukromá MŠ Mateřinka Louny, záštitu nad ní převzalo UNESCO a Městský úřad Louny. Hymnu Mateřinky, kterou složila Jiřina Černocká, na začátku zazpívaly děti z pořadatelské školky v Holárkových sadech. Celé divadlo se pak pobavilo kostýmem moderátora Zdeňka Lukesleho, který ztvárnil šíleně tlustou princeznu.

Všechny v hledišti i účinkující pozdravil z jeviště lounský starosta a mohlo se začít. Se svými tanečky a písničkami se představilo zaplněnému hledišti čtrnáct mateřských škol. Skupinu tvořilo devět školek z Loun, z okolních vesnic se přihlásily MŠ Domoušice, Hřivice, Dobroměřice a Křesín. Sousední Žatec zastupovaly děti z Mateřské školy Alergo. Dva kolektivy školek, které si porota po zhlédnutí DVD záznamu z oblastního kola v Lounech, vybere, a jenž se zúčastní celostátní kola Mateřinky v Nymburce, budou známy až zhruba za měsíc. Více fotek z přehlídky najdete zde.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video