Opilý a agresivní vandal skončil v cele

Veronika Salášková 2013-03-16 00:16:00

Žatec – Opilý agresivní mladík zavítal minulé úterý brzy ráno na cizí pozemky v Šafaříkově ulici v Žatci. U dvou z nich poškodil dřevěné ploty a na jednom pozemku se nepěkně vyřádil. Po dvoře rozházel věci, co mu přišly pod ruku, a když se ho jejich majitel z okna ptal, co tam dělá, rozbil s pětikilovou kovovou palicí u tohoto okna skleněnou výplň. Zároveň začal poškozenému, kterého vůbec neznal, nesmyslně nadávat a vyhrožovat, až u něj vzbudil obavu o život.

Pozemek mladík opustil až v době, kdy slyšel přijíždět policejní vůz. Nicméně v rukou policistů nakonec stejně skončil. „Do vystřízlivění jej policisté umístili do cely předběžného zadržení a následující den mu komisař sdělil obvinění z trestných činů porušování domovní svobody a nebezpečného vyhrožování. Pokud soud uzná jeho vinu, hrozí mu až tříleté odnětí svobody,“ sdělila mluvčí lounské policie Jaromíra Střelcová. Mladík je vyšetřován na svobodě.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video