Úvod   /   Zprávy   /   Velikonoce táhly

Velikonoce táhly

Jarka Cibulková 2013-03-26 10:00:00

Louny – Šest set čtyřicet sedm návštěvníků zavítalo v úterý na Velikonoční dílny do Oblastního muzea v Lounech. Největším lákadlem pro děti z mateřských i základních škol byla živá kuřátka, zajíci a králíci. Některé děti si s sebou donesly vyfouknutá vajíčka, která si mohla u S. Profousové, M. Polákové, I. Svobodové nebo Marty Brabcové vymalovat různou zdobící technikou. 

Vlastimil Ajksner pekl velikonoční perníčky a zdobit je bílkovou polevou pak dětem pomáhala Lenka Macová. A ti, co zapomněli vajíčka, si vyrobili alespoň dekoraci z papíru. Více fotek z velikonočních dílen si prohlédněte zde. Dekorace na Velikonoce předváděly i dámy ze Spolku paní, dam a dívek při Městské knihovně v Lounech.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video