Jarní klasika: Opravit výtluky

Veronika Salášková 2013-04-17 01:33:00

Žatec – Podívat se na zoubek výtlukům na silnicích a chodnících se rozhodlo město Žatec. Na jejich opravu má letos stejně jako v loňském roce v rozpočtu připraveno pět milionů korun. Na drobnější opravy komunikací, které budou probíhat od druhé poloviny dubna, má vedení města připraven milion korun. Správka proběhne jak tryskovou metodou, tak záplatováním výmolů na silnicích. Provede ji Technická správa města Žatec s.r.o.

Tři miliony korun jsou připraveny na ucelenější opravy komunikací ve městě. Tyto akce byly doporučeny dopravní komisí radě města a jí posléze schváleny. Jedná se o opravu chodníků a jejich obrub v rámci autobusového nádraží a ulic Studentská, Volyňských Čechů, Svatopluka Čecha a Politických vězňů. Harmonogram prací se snaží práce naplánovat do nejvhodnějšího období pro danou lokalitu. Na autobusovém nádraží by tak měla správka probíhat v době letních prázdnin, stejně jako v ulicích v okolí škol. Město v současné době vypsalo výběrové řízení na zhotovitele. Zbývající milion je stejně jako v loňském roce ponechán v rezervním fondu pro nepředvídatelné situace, ke kterým v průběhu roku může dojít.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video