Bohulibá půjčka pro maminky

Jan Vnouček 2013-04-21 00:38:00

Nepomyšl – Bezúročnou půjčku čtvrt miliónu korun schválilo zastupitelstvo městyse Nepomyšl pro místní Mateřské centrum Jablíčko. Poskytne ji na základě žádosti maminek k předfinancování dotačního projektu vybavení mateřského centra.

Nepomyšlské „emcéčko“ totiž získalo přes Místní akční skupinu MAS Vladař dotaci ve výši 229 500 korun na nákup nábytku, zařízení a dalšího vybavení mateřského centra, které vznikne v poschodí právě dokončovaného Multifunkčního centra.
Celkové předpokládané výdaje projektu jsou 255 000 Kč. A ty sdružení maminek potřebuje půjčit, aby mohlo své úmysly realizovat. „Dotace jsou propláceny, až po dokončení projektu. Mateřské centrum samozřejmě nemá peníze a dělá to vlastně pro obec, tak jsme jim půjčili, aby si nemuseli brát úvěr za úroky u banky. Částku nám pak vrátí po proplacení dotace,“ zdůvodnil to starosta Josef Lněníček.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video