Děti se zapotily při výstupu na Chmelový maják

Veronika Salášková 2013-04-24 00:51:00

Žatec – Chrám chmele a piva si pro obyvatele Žatce a okolí připravil na neděli 21. dubna zábavné odpoledne. Pro děti přichystal dvacet tři úkolů, které je provedly jednotlivými částmi komplexu Chrámu, od Renesanční Sladovny, kde byl start, až po pivovarskou zahradu restaurace U Orloje. Ve Sladovně měly děti za úkol najít skřítka Hopa a zazpívat písničku v dětském televizním studiu. Poté obdržely kartu s popisem cesty a dalšími soutěžemi. Snímky za akce najdete zde.

Karta je poté zavedla do Klášterní zahrady, kde například skákaly v pytli, počítaly pávy, sjížděly klouzačku a počítaly misky v kašně. Následně se trošku zapotily při výstupu na Chmelový maják, kde hledaly zvířátko. Následně je na recepci Chrámu čekalo odskákat panáka a složit puzzle. Nakonec se přesunuly k orloji a od něj do cíle do pivovarské zahrady. Zde je za splnění všech úkolů čekala odměna a dětská diskotéka na dvoře. Nejen díky krásnému počasí měla akce velký úspěch a vysokou návštěvnost.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video