Zloděje, který vytáhl nůž na ostrahu Kauflandu, už policisté chytili

Veronika Salášková 2013-04-25 00:15:00

Žatec – Zloděje, který při krádež v žateckém Kauflandu vytáhl na ostrahu nůž, se podařilo v minulých dnech zadržet policistům. Chmaták kradl 13. února letošního roku v Kauflandu v Žatci. Tehdy odcizil spolu s komplicem zboží v hodnotě 4 854 korun, a když je na místě zadržela ostraha prodejny, jeden z pachatelů si pod pohrůžkou použití nože vynutil propuštění a odchod z prodejny i s odcizenými věcmi. 

„Následným šetřením policisté zjistili, že násilné jednání má na svědomí 28letý muž z Plzeňska, který se podobného skutku dopustil i o několik týdnů dříve, rovněž v té samé prodejně,“ sdělila mluvčí lounské policie Jaromíra Střelcová. Tehdy přišel 22. ledna do Kauflandu se svým bratrem a z regálu odcizil láhev alkoholu v hodnotě 479 korun. Pokladnou, za níž čekal bratr, prošel bez zaplacení a společně pak zamířili k hlavnímu vchodu, kde je oslovil pracovník ostrahy a vyzval je, aby ho následovali do záchytové místnosti.  Hrozí mu až dva roky odnětí svobody.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video