Úvod   /   Zprávy   /   Starosta vyvracel fámy

Starosta vyvracel fámy

Jan Vnouček 2013-04-27 00:34:00

Podbořany – Bývalou ubytovnu na Barborce neprodáváme a na místě autobusového nádraží se supermarket stavět nebude! To ve snaze vyvrátit šířící se fámy prohlásil podbořanský starosta Radek Reindl na posledním jednání městského zastupitelstva.

Podle něj se město Podbořany nechystá zbavovat objektu bývalé problematické ubytovny ani autobusového nádraží. Naopak budovu na Barborce by rádo časem přebudovalo na dům s bytovými jednotkami. V souvislosti se současným dostatkem finančních prostředků na investiční akce nechá vypracovat projekt na jeho přestavbu.
Radnice má podle něj zájem také na existenci autobusového nádraží ve městě. Fámy o jeho zániku souvisejí s tím, že jeden z významných autobusových dopravců pravděpodobně plánuje vypravovat své spoje v Podbořanech z areálu bývalého  ACHP.  „Z autobusového nádraží jezdí i jiní autobusoví dopravci. Autobusová doprava Podbořany je pořád jen jedna ze čtyř,“ uváděl Reindl nepodložené zprávy na pravou míru.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video