Vývoz splašků možná zdarma

Jan Vnouček 2013-04-28 00:36:00

Nepomyšl – Drahý vývoz žump na splaškové vody pro občany místních částí městyse Nepomyšle bude již brzo minulostí. Službu pro ně zanedlouho zajistí sama obec. K závěru se totiž chýlí instalace přečerpávací jímka, která umožní vypouštění dovezených splašků do nepomyšlské čistírny odpadních vod.

„Ještě se musíme se zastupiteli dohodnout, zda budeme žumpy pro občany spádových obcí vyvážet za nákladový poplatek nebo úplně zdarma,“ váhá ještě starosta Josef Lněníček. „Během následujících měsíců se udělá zjištění, kdo je v Nepomyšli připojen na kanalizaci a kdo ne. A kdo není, bude muset doložit, jak se splašky nakládá,“ dodává.
Jímku u ČOV buduje I. vodárenská společnost Chomutov z Droužkovic, která zakázku získala v poptávkovém řízení s nejnižší cenovou nabídkou ve výši 308 tisíc Kč. Kvůli svozu odpadních vod již dříve obec s použitím dotačních prostředků zakoupila fekální vůz.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video