Chmelový chrám letos spolkne čtyři miliony

Veronika Salášková 2013-04-27 00:48:00

Žatec – Čtyři miliony korun si letos pro Chrám chmele a piva vyhradilo město Žatec. Peníze jsou určeny na provoz komplexu.

„Jedinou částí, která si na sebe vydělá, je restaurace U orloje. U částí Chrámu jako jsou například Klášterní zahrada, dětská herna  a Renesanční Sladovna, nemůžeme počítat, že by byly výdělečné,“ řekl místostarosta Jan Novotný. Dodal, že zatím není celoroční zkušenost s provozem úplně všech součástí celého komplexu Chrámu chmele a piva.
V loňském roce Chrám navštívilo více než patnáct tisíc platících návštěvníků. Dalších asi tisíc návštěvníků si jeho prostory prohlédlo v rámci různých oficiálních návštěv města. Více než třicet tisíc lidí pak navštívilo restauraci U orloje. Vedení města v hodnocení loňského provozu ocenilo stabilizace a profesionalizace personálu a zvýšení kvality poskytovaných služeb v Chrámu. „Dále jsme velmi kladně hodnotili navázání spolupráce s dalšími podnikatelskými subjekty ve stejném oboru. Například s Hotelem Zlatý lev. Oproti původnímu nepříliš dobrému vztahu s některými podnikatelskými subjekty se jedná o velký posun vpřed,“ sdělil místostarosta Novotný. Kladně oceněna byla i cílená propagace, v jejímž rámci bylo osloveno osm set cestovních subjektů v rámci cestovního ruchu z blízkého i vzdálenějšího okolí ke spolupráci s Chrámem chmele a piva.

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video