Kanalizace na etapy a bez dotace

Veronika Salášková 2013-04-29 00:58:00

Holedeček – Na zahájení čtvrté etapy výstavby kanalizace se připravuje obec Holedeček. Tato etapa je poslední částí budování splaškové gravitační kanalizace.

Obec vyjde čtvrtá etapa na jeden milion korun. Realizovat ji bude firma Stavkom Veletice. Práce by měly začít do konce měsíce dubna. „Kanalizaci v Holedečku řešila obec ze svých peněz, dotaci jsme na ně neobdrželi. Všechny čtyři etapy nás vyjdou na 2,5 milionu korun,” sdělil starosta Pavel Adamec.
V následujících letech dojde na řešení kanalizace v dalších spádových obcí Obecního úřadu Holedeč Veleticích a Stránkách, kde dosud chybí. Jejich realizace bude stejně jako v případě Holedečku členěna na etapy. „Od roku 2014 budeme etapovitě řešit kanalizaci v obci Veletice,“ řekl starosta Adamec.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video