Václav Neckář oslaví na Dočesné narozeniny

Veronika Salášková 2013-05-10 00:09:00

Žatec – Přípravy programu letošní 56. Žatecké Dočesné jsou v plném proudu. Největšími hvězdami, které na ní přislíbily účast, jsou zpěváci Kamil Střihavka, Dalibor Janda a Václav Neckář, který na jejím pódiu oslaví narozeniny. Letos se návštěvníci možná také dočkají novinky v podobě zvýšení počtu pódií o dvě. O tom, zda skutečně budou, se však zatím jedná.

Dočesná mívá dvě pódia – hlavní scénu na náměstí Svobody a pódium na autobusovém nádraží, na němž v pátek večer bývá country scéna, v sobotu dopoledne dětská scéna a v sobotu odpoledne a večer scéna rocková. Iniciativa k rozšíření počtu pódií na tomto ročníku vzešla od soukromých subjektů. „Vše je ale teprve ve fázi uvažování a není nic dohodnuto,“ sdělil Karel Fiala z Městského divadla v Žatci, které je tradičním organizátorem Dočesné. Jedna ze scén by mohla být, pokud jednání dopadnou kladně, v areálu Žateckého pivovaru a další na Chelčického náměstí.
Ve fázi jednání se nachází také program chmelových slavností. Potvrzený je koncert Václava Neckáře, který v pátek 6. září oslaví své narozeniny na velkém podiu na náměstí Svobody. „ Poblahopřát mu přijede i mnoho hostů,“ dodal Karel Fiala.
V sobotním programu dále vystoupí Dalibor Janda s kapelou. Na pódiu se objeví i zpěvák Kamil Střihavka, který se představí s projektem Československá superskupina. Tu tvoří Miloš Meier (bicí), Vladimír „Guma“ Kulhánek (basová kytara), Michal Pavlíček (kytara), Roman Dragoun (klávesy) a Jan Hrubý (housle). Tyto hudebníky vybrali posluchači Radia Beat. Návštěvníci Dočesné se ale mohou těšit i na mnoho dalších umělců.
Dočesná nenabízí pouze kulturní vyžití, ale také možnost ochutnat na jednom místě mnoho různých značek piv od pivovarů z České republiky a Německa. V loňském roce k nim dokonce přibylo pivo japonského pivovaru Suntory. Na Dočesnou každoročně zavítá několik desítek tisíc lidí včetně zahraničních návštěvníků, nejčastěji z Německa.

Komentáře

Nabídky práce

ELKTRIKÁŘ - INTERMONT OPATRNÝ JIRKOV

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, 13. a 14. plat, odměny, stravné, sick days a další benefity. Požadujeme vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B, NV 194/2022 (dříve vyhl. 50/78).
Kontakt: Dagmar Křížová
Tel.: 775868949
WWW: https://intermont-opatrny.cz/
E-mail: krizova@intermont-opatrny.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Rada Městyse Ročov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY Základní školy Ročov. Bližší informace na: https://www.obec-rocov.cz/
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
WWW: https://www.obec-rocov.cz/
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video