Vnučka mlátila svého dědu

Redakce 2013-05-31 00:59:00

Lubenecko – Podbořanští policisté ve čtvrtek odpoledne zasahovali v jedné domácnosti na Lubenecku, kde mělo dojít k domácímu násilí. Provedeným šetřením zjistili, že jednatřicetiletá žena, která žije se svými třemi dětmi ve společném bytě s prarodiči, opakovaně verbálně i fyzicky napadala svého 76letého dědu.

Urážela ho hrubými a vulgárními nadávkami, které byly čím dál častější a stupňovaly se, až vyvrcholily ve fyzické napadení. Policisté skutek vyhodnotili jako domácí násilí a agresivní ženu na deset dní vykázali ze společného obydlí. Jelikož dotyčná nebyla zrovna v bytě přítomna, vykázání provedli telefonicky s tím, že ji poučili o jejím právním postavení. Poškozeného seniora seznámili s možnostmi využití psychologických, sociálních nebo jiných služeb v oblasti pomoci obětem domácího násilí a vyrozuměli intervenční centrum.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video