Úvod   /   Zprávy   /   Zatrhli jim kouření

Zatrhli jim kouření

Veronika Salášková 2013-06-01 00:43:00

Žatec – Na žáky, kteří kouří u škol, se zaměřili strážníci Městské policie Žatec. Na konci dubna kontrolovali před začátkem vyučování žáky Základní školy Jižní a v okolí náměstí Poperinge. Ve středu 15. května se zaměřili na dvě základní školy v Podměstí a prostor kolem nich. 

Při této kontrole byla přistižena skupinka dětí, která kouřila tabákové výrobky. Protože Městská policie při těchto kontrolách spolupracuje s Odborem sociálních věcí Městského úřadu Žatec, byla věc rovnou na místě předána pracovnici odboru k dalšímu řešení. „Plánujeme v podobných akcích pokračovat i v dalších měsících,” sdělil Zdeněk Kubiska, ředitel Městské policie Žatec.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video
Koledy v podloubí: Žatec, 4. adventní neděle 2024

Zlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)

Přehrát video