Bude skatepark zase zadarmo?

Jan Vnouček 2013-06-06 00:45:00

Podbořany – Úplně zdarma nebo za padesátku. Tak chce rozetnout spor o výši vstupného do skateparku v areálu podbořanského TJ Tatran starosta města Radek Reindl. Po jednání s představiteli tělovýchovné jednoty navrhne radním, aby se hřiště pro skateboardisty zase vrátilo do správy města.

„Skatepark je v majetku města Podbořan a na základě nájemní smlouvy ho provozuje TJ jako veškeré zařízení v areálu stadiónu. Vzhledem k tomu, že oddíl skateboardu byl zrušen a TJ toto hřiště nechce provozovat, dám do programu rady návrh, aby skateové hřiště bylo z nájemní smlouvy TJ Tatran vyjmuto. Je prostě neakceptovatelné, aby za jeho využívání někdo chtěl 250 korun za hodinu,“ kroutí hlavou Reindl. „Pokud Tatran tuto část nedokáže využít a provozovat, tak ji budeme provozovat sami, ale ne za takové peníze. Jestli tam ale určíme vstupné 50 korun, nebo ho necháme úplně zdarma, se ještě pobavíme,“ upřesňuje. „My ten problém vyřešíme. A můžeme klidně provozovat i tenisové kurty a tělocvičnu, jestli to Tatran neumí,“ rýpnul si starosta do vedení TJ.
Poplatek za využívání skateparku ve výši 250 Kč za hodinu stanovil Výkonný výbor TJ Tatran. Jedním z důvodů byla jeho obava z trestní odpovědnost, kterou by nesl za případné úrazy, které se na skateových překážkách mohou stát nezletilým  uživatelům.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video