Dnes poputují za tejemstvím

Veronika Salášková 2013-06-08 00:22:00

Žatec – Putování za sedmero Žateckými tajemstvími si pro děti a jejich rodiče připravili organizátoři Měsíce pro rodinu na sobotu 8. června. Start je v 15 hodin v Klášterní zahradě.

Během malého zábavného putování městem si příchozí budou mít příležitost zahrát ve filmu, kdy každý zúčastněný řekne na kameru vyprávět jednu větu příběhu o žatecké čarodějce. Účastníci nahlédnou do žateckého podzemí a potkají tam pohádkové postavy jako bílou paní a čarodějnici, které pro ně budou mít další úkoly. Před radnicí budou mít příležitost zapojit se do kreslení největšího obrázku, jaký kdy Žatec viděl. Budou se moci nechat políbit múzou v Galerii Sladovna, vyzkoušet svou paměť a spolupráci v týmu a nahlédnout do tajemství chovu včel.
Organizátoři připravili jak „suchou“, tak i „mokrou“ varianta pro případ deštivého počasí. Na akci se podílí přes 20 dobrovolníků, kteří zajišťují jednotlivá stanoviště. Akci pořádá Rodinné centrum Sedmikráska Žatec, Město Žatec, Chrám chmele a piva spolu s Církví bez hranic a Televizí OK Plus.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video