Kde potkal Oldřich Boženu

Jarka Cibulková 2013-06-11 10:28:00

Opočno u Loun – Stovky návštěvníků, desítky místních i členek Senior klubu převlečených v dobových kostýmech a navrch skvělý herec Josef Somr, takový neskutečný obraz a hlavně jedinečný kulturní zážitek se naskytl v sobotu divákům na Setkání u brodu v Opočně. Jednalo se o dobovou rekonstrukci události, kdy poprvé potkal Oldřich Boženu, často se lidé přou, zda to bylo na Peruci nebo v obci Opučná, jak se dříve říkalo Opočnu. Více snímků z akce najdete zde.

A právě k vesnici na Lounském Podlesí se přiklání i více faktorů. Po scénce byla slavnostně odhalena starostou Václavem Fymanem, Oldřichem (Michal Beneš) a Boženou (Kateřina Kloučková) u potoka informační tabule. Doprovodný program pak zahrnoval vystoupení skupiny Vítkovci, hry pro děti nebo country skupinu Parťáci. Nezapomnělo se ani na problémy posledních dní a u vchodu do restaurace byla umístěna kasička na finanční prostředky, jež půjdou na pomoc postiženým povodní.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video