Krásný Dvůr – Vyproštění osoby ze stavu svobodných. I tak začala oficiální svatební sezóna na Státní zámku v Krásném Dvoře. Jakub Zálešák, původem z Krásného Dvora, si tam totiž v sobotu bral za manželku Kláru Lunterovou a jeho kolegové z HZS Elektrárny Počerady mu po obřadu přichystali krátkou prověrku hasičské připravenosti. Na snímku si v plné polní do života odnáší novopečenou paní Zálešákovou. Více na Večer pak proběhl koncert Poutníčkova sboru. Více snímků najdete zde.
Napsal(a): Jan Vnouček
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video