Úvod   /   Zprávy   /   Z pohádky do pohádky

Z pohádky do pohádky

Jan Vnouček 2013-07-08 00:08:00

Petrohrad – Cesta pohádkovým lesem se 14 kouzelnými postavičkami. To si v sobotu přichystali pořadatelé pro děti v Petrohradě. 

Malí účastníci tak mohli přivítat prázdniny společně s královnou a králem, Hloupým Honzou, který jim dal na cestu buchty, Otesánkem, Ježibabou, vílou Amálkou, strašidelnými čerty, kteří je obdarovali vyloupanýma očima, Popelkami, indiány, Šmoulinky, Křemílkem a Vochomůrkou, slepičkou a kohoutkem, vodníkem Česílko, Červenou karkulkou a dalšími starými známými z pohádek. V cíli  pak na ně u myslivny čekaly za nasbíraná razítka ceny, opékání buřtů a diskotéka. Celkem si několikakilometrovou trasu prošlo 71 dětí. „Děkuji všem, co pomáhali s organizací, měli jsme přes 30 pomocníků,“ je ráda jedna z organizátorek Eva Učíková. Na snímku stanoviště s pohádkou Hrnečku, vař! Fotografie zde.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video