Kostýmy a rekvizity z Arabely v Jimlíně

Jarka Cibulková 2013-07-10 00:13:00

Nový Hrad – Chcete na vlastní oči vidět rekvizity z pohádkového seriálu Arabela? Pak si na prázdniny naplánujte výlet na zámek Nový Hrad v Jimlíně. Kouzelný prsten, křišťálová koule, cestovní plášť nebo kostýmy hlavní hrdinky, černokněžníka Viga či zlého Rumburaka jistě upoutá pozornost nejen dětí ale i dospělých.

Na zámku si připomenete celkem 50 kostýmů jak z první 13ti-dílné série Arabela (1979–80), tak z 26ti-dílného pokračování Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1990–93). Expozice bude nainstalována do konce srpna.Na prázdniny se v Jimlíně můžete těšit na bohatý kulturní program. V sobotu 19. července se dozvíte Dvojí pravdu o Vilémovi z Rožmberka, v neděli se pak těšte na Příběhy Petra Voka aneb movie star 16. století žije. Začátky obou představení jsou od 20 hodin. Kinematograf bratří Čadíků na zámek zavítá 22. – 25. července s filmy Signál, Probudím se včera, Perfect Days, Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka. Začátky vždy od 21.30 hodin. Zámek Nový Hrad v Jimlíně u Loun je otevřen od úterý do neděle od 9 do 17 hodin.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video