Nové podlahy v knihovně už jsou jako nové

Jarka Cibulková 2013-07-13 00:25:00

Louny – Slavnostní chvíle zakončila opravu podlah v Městské knihovně v Lounech. Ve středu se sešli studenti pátého ročníku studia Třetího věku, aby si z rukou své třídní učitelky Marcely Langrové, která dříve byla stejně jako oni studentka Třetího věku, a ředitelky knihovny Dagmar Kučerové převzali diplomy o absolvování studia. Snímky ze slavnosti najdete zde.

Všem účastníkům také pogratulovali starosta R. Šabata a místostarostka E. Hořejší. Jako první si pro své ocenění přišla nejstarší studentka sedmaosmdesátiletá Jiřina Hinková. Nejvíce předmětů, sedm, absolvovala Anna Železná. Po obdržení diplomů studenti veršovanou formou a zpěvem poděkovali lektorům za jejich péči a trpělivost, každý lektor obdržel krásnou kytičku. Nakonec pak ředitelka seznámila studenty všech ročníků s novinkami, které budou od září 2013. Na snímku Jana Prošková ze Hřivic přijímá gratulaci od R. Šabaty.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video