Upír Krejčí bavil děti ve Velké Černoci

Veronika Salášková 2013-07-17 00:38:00

Velká Černoc – Dětský den ve Velké Černoci nese přízvisko Upíriáda. Každý rok ho proto nemoderuje nikdo menší než samotný upír a sice Václav Upír Krejčí – na snímku. Pořadatelé akce, občanské sdružení Velká Černoc sobě, pro děti i jejich rodiče připravili na sobotu 6. července bohatý program. Snímky z akce najdete zde. 

Kromě nejrůznějších soutěží si děti mohly zařádit na skákacím hradu a pouťových atrakcích, vyzkoušet si aquazorbing v kouli plovoucí na hladině bazénu, který napustili libočanští dobrovolní hasiči. Jejich vozidla patřila mezi stroje, jež mohli přítomní spolu s terénními čtyřkolkami a osobními automobily Škoda obdivovat. Svézt se mohli v kočáře taženém friskými hřebci manželů Žanety a Jaroslava Parohových.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video