Kvákalo se až do ranních hodin

Jarka Cibulková 2013-07-16 08:44:00

Pnětluky – Klub nohejbalistů Pnětluky uspořádal uplynulou sobotu druhý ročník kulturní akce Pnětlucké kvákání. Odpoledne zahrála dechovka Lounská třináctka pod vedením Miroslava Rejhy staršího. Odpoledne pak vypuklo klání v jízdě na kánoích. Velké množství diváků povzbuzovalo sedmnáct přihlášených dvojic. Dvě posádky nakonec do cíle nedojely, jelikož si nabraly vodu a musely závod přerušit. Více snímků z akce najdete zde.

V nejlepším čase jedna minuta šest sekund zdolali 125 metrovou vzdálenost vodáci tělem i duší Drahuška Svobodová a Míra Kočka. O druhé až třetí místo se rozdělili Jaroslav Vondráček s Ladislavem Andrtem a Tomáš Volkmann s Alešem Koblížkem. Oceněni koláči z Pekařství Stolínů byli i následující závodníci do pátého místo, včetně nejstarší účastnice Aleny Pavlovské a nejmladšího závodníka Miroslava Hotového. Postu moderátora vodáckého klání se ujal Jaroslav Haušild.
Večer pak proběhla zábava pod širým nebem se skupinou Skanzen, která v Pnětlukách hrála už o vánoční zábavu. Z dvou set padesáti návštěvníků poslední odcházeli za ranního rozbřesku.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video