Úvod   /   Zprávy   /   Koláč pro hvězdy

Koláč pro hvězdy

Jan Vnouček 2013-07-17 00:59:00

Blatno – Premiérový ročník turnaje ve volejbalu uspořádaly v Blatně místní ženy. „Už rok chodíme na novém hřišti trénovat. Loni jsme se zúčastnily turnaje v Krtech. Tak jsme se letos rozhodly, že si uděláme svůj turnaj,“ vysvětlila pohnutky hlavní organizátorka Renata Braunová. Více snímků z turnaje najdete zde.

A protože blatenské dámy mají nejen sportovního ducha, ale jsou šikovné i za plotnou, upekly nejlepším týmům koláče. Do koláče s velkou jedničkou se nakonec kromě jiných cen mohly v sobotu zakousnout Vyhaslé hvězdy. Dvojku snědli Emani a trojku tým Žlutic. Díky štědrým sponzorům s prázdnou neodešli ani 4. Zebry, 5. Gumídci, 6. Krťáci a 7. Kuncáni.
Na snímku tým Zeber při zajímavé herní variantě.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video