Postoloprty, Louny – Na žádost ředitele Nemocnice Žatec Čestmíra Nováka o poskytnutí příspěvku na zakoupení echokardiografu pro vyšetření srdce a srdeční činnosti reagovali minulý týden na svém jednání radní v Postoloprtech, kteří doporučí zastupitelstvu schválit finanční dar nemocnici ve výši padesáti tisíc korun. Sto tisíc ke stejnému účelu odsouhlasili i radní v Lounech.
Napsal(a): Pavel Macák
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video