Vodní pólo na rybníku ve Velké Černoci

Veronika Salášková 2013-08-06 09:37:00

Velká Černoc – Třetí ročník rybničního póla se konal v sobotu 3. srpna ve Velké Černoci na místním rybníku u hospody. Letos se do jeho vody odvážila skočit tři pětičlenná družstva – Drtiči Velká Černoc, Alkoholici ze Svojetína a Neplavci – libočanští hasiči. Systémem každý s každým sehrály týmy tři zápasy po deseti minutách, kdy si vždy v polovině utkání vyměnily strany. Snímky za akce najdete zde.

Souboj Drtiči versus Neplavci skončil 11:4, následně Drtiči porazili Alkoholiky 5:1. V posledním mači pak Neplavci zvítězili nad Alkoholiky rozdílem jedné branky 6:5. Poté se zápolení přesunulo na hřiště. Zde už se do her zapojila i dvě družstva dětí a jeden tým mládeže z Velké Černoce. Děti i dospělí měli soutěže velmi podobné – šestiboj se skládal z lyžované, hodu podprsenkou, lovení míčků ústy, hod míčkem naplněným vodou na figuranta, běh v kbelíku s vodou a míčkované. Na prvním místě se umístili Neplavci z Libočan, druzí skončili domácí Drtiči, družstvo mládeže třetí, když porazilo Alkoholiky ze Svojetína. Děti si mohly užít i dovádění v pěně, kterou pro ně vytvořili libočanští hasiči. Ti také zajistili sprchu, která v horkém dni poskytla příjemné osvěžení.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video