Vodní pólo na rybníku ve Velké Černoci

Veronika Salášková 2013-08-06 09:37:00

Velká Černoc – Třetí ročník rybničního póla se konal v sobotu 3. srpna ve Velké Černoci na místním rybníku u hospody. Letos se do jeho vody odvážila skočit tři pětičlenná družstva – Drtiči Velká Černoc, Alkoholici ze Svojetína a Neplavci – libočanští hasiči. Systémem každý s každým sehrály týmy tři zápasy po deseti minutách, kdy si vždy v polovině utkání vyměnily strany. Snímky za akce najdete zde.

Souboj Drtiči versus Neplavci skončil 11:4, následně Drtiči porazili Alkoholiky 5:1. V posledním mači pak Neplavci zvítězili nad Alkoholiky rozdílem jedné branky 6:5. Poté se zápolení přesunulo na hřiště. Zde už se do her zapojila i dvě družstva dětí a jeden tým mládeže z Velké Černoce. Děti i dospělí měli soutěže velmi podobné – šestiboj se skládal z lyžované, hodu podprsenkou, lovení míčků ústy, hod míčkem naplněným vodou na figuranta, běh v kbelíku s vodou a míčkované. Na prvním místě se umístili Neplavci z Libočan, druzí skončili domácí Drtiči, družstvo mládeže třetí, když porazilo Alkoholiky ze Svojetína. Děti si mohly užít i dovádění v pěně, kterou pro ně vytvořili libočanští hasiči. Ti také zajistili sprchu, která v horkém dni poskytla příjemné osvěžení.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video
Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video