I z kapek může být moře

Iveta Drlíková 2013-08-06 11:58:00

Žatec - Pokud jste si ještě nenašli chvilku, nebo nápad zapojit se do projektu „S plyšákem do Indonésie“, máte ještě dostatek času. Termín odevzdání oblečené plyšové hračky byl prodloužený až do 20. září. Tuto humanitární akci organizují v Žatci členové místní organizace svazu postižených civilizačními chorobami a právě do jejich kanceláře ve Dvořákově ulici 29, naproti zadnímu vchodu do městského divadla, můžete oblečené plyšáky nosit.

Všechny vaše výtvory pořadatelé v říjnu vystaví v prostorách žatecké Renesanční sladovny. Každému z vystavených plyšáků budou moci návštěvníci darovat finanční příspěvek, za  který získají darovací certifikát. Všechny takto získané peníze půjdou přes občanské sdružení Kintari foundation na pomoc dětem z nejchudších oblastí Indonésie a postupně za nimi doputují také samotní plyšáci. Do projektu se kromě pořádající organizace stihli zatím zapojit například členové svazu tělesně postižených nebo Kamarád -Lorm. V rámci komunitního plánování podpořili pro projekt také Město Žatec. Tak neváhejte ani Vy! Zapojte šikovné ruce, pomůžete tak dobré věci. Na návštěvníky, kteří se přijdou v říjnu na výstavu do Sladovny podívat, bude kromě „plyšáků“ čekat ještě jedno malé překvapení. Bližší informace o projektu podá všem zájemcům S. Žitníková – 777555497.
Občanské sdružení Kintari vzniklo především jako nadace, která pomáhá hlavně v oblasti vzdělání dětí v těch nejchudších oblastech Indonésie, přispívá na školní pomůcky, oblečení a boty. Kintari není velká organizace, pomáhat může jen v malém, ale i malá pomoc může třeba i jen jedinému dítěti změnit život. Kintari nepomáhá jen finančně, posílá do Indonésie sbírky, členové vyučují na školách v Indonésii, pomáhají mladým lidem dostat se na školy a těm nejchudším zajišťuje základní potřeby, jako je jídlo a lékařská pomoc.

 

Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Vernisáž výstavy Ivy Mokré v Mederově domě d Žatci

V sobotu 25. 3. byla zahájena výstava "Svět víl" Ivy Mokré z Ústí nad Labem, chalupářky z Řepan u Lubence. Autorka návštěvníkům zahrála na harmoniku i spolu si zazpívali...

Přehrát video
Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video