Libořice slavily s Brutusem

Veronika Salášková 2013-08-14 00:59:00

Libořice – Před 680 lety, v roce 1333, byla založena obec Libořice. Kulaté jubileum místní oslavili v pátek a sobotu 9. a 10. srpna poutí. V Pátek zahrála k tanci i poslechu od 19 hodin country kapela. V sobotu zahájila program v 10 hodin dětská show. Více snímků z oslavy najdete zde.

Hlavní program a slavnostní začátek oslav pak připadl na 14 hodin. Starostka Libořic Eva Vrábíková pronesla spolu s moderátorem akce DJ Majklem blahopřání obci a připili si na ni. Starostka připomněla několik dat z historie obce, mezi jiným získání obecního znaku a praporu v roce 2002.
Následovala řada vystoupení například klientů Domova „Bez zámků” z Tuchořic, kteří se představili jako jeptišky či Šum svistu s Danem Nekonečným v čele, předvedly se také Recesistky z Kryr či Terezka Hermanová s břišním tancem a Šťáhlavská šestka s heligónkou. Příchozí mohli obdivovat také tygříka Jaroslava Káni z Veletic, užít si pouťové atrakce, projet se na koních nebo vyhrát v bohaté tombole tablet, televizor či jízdní kola.
Asi nejočekávanějším bodem programu bylo vystoupení skupiny Brutus v 17 hodin. Po nich pak hrála k tanci a poslechu skupina H3K z Podbořan od 19.30 hodin.

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video