Žatec – Dva ze žateckých strážníků si noční službu ozvláštnili návštěvou jedné z heren v Podměstí. Na tom by asi nebylo nic zvláštního, kdyby nebyli mimo trasu své hlídky, údajně se nepřevlékli do civilních šatů a nešli si prý sami zahrát na automatech. Pistole měli údajně uložit k barmance pod pult. Na podivné hlídce je osobně nachytal jejich nadřízený ředitel Městské policie Žatec Zdeněk Kubiska. Více informací k tomuto případu přineseme v úterním vydání Žateckých novin příští týden!
Napsal(a): Veronika Salášková
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video