Primář podlehl zraněním hlavy. Zda byl napaden, šetří policie

Veronika Salášková 2013-08-23 06:42:00

Žatec – Primář žatecké nemocnice Jiří Hamous byl ve středu 14. srpna nalezen během služby bezvládně ležící v prostorách nemocnice. Objevil ho zde zaměstnanec nemocnice, údajně zřízenec. Policie prošetřuje, zda se jednalo o zdravotní problémy, nebo o napadení. Každopádně včera svým zraněním podlehl.

Původně se objevila zpráva, že primáře mohla postihnout mozková příhoda. Informace byla poté upřesněna, dotyčný utrpěl vážné zranění hlavy. Zda bylo způsobeno pádem či bylo přímo jeho příčinou, je zatím předmětem šetření. Podle slov lékařů však není příliš pravděpodobné, že by si zranění způsobil sám. "Lékaře našel ležet zaměstnanec nemocnice okolo 20. hodiny. Se zraněním hlavy byl převezen do chomutovské nemocnice. Tamní lékařka ho následně nechala transportovat do nemocnice v Ústí nad Labem a věc nahlásila na policii. Policie nyní šetří okolnosti, zda se jednalo o zdravotní důvody či cizí zavinění,“ sdělila nám policejní mluvčí Marie Pivková.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video
Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video