Gymnázium nejlepší v republice

Jarka Cibulková 2013-11-01 00:31:00

Louny – Již počtvrté za sebou přebírali minulé pondělí na radnici žáci Gymnázia Václava Hlavatého v Lounech putovní pohár Eurorebusu. Ještě nikomu se pohár v tradiční vědomostní soutěži nepodařilo vyhrát čtyřikrát po sobě, a proto lounské gymnázium drží republikový prim.

Gymnazisté se do soutěže zapojují již osmnáct let, od začátku soutěže. Letošní předání proběhlo v historické budově lounské radnice a poblahopřát vítězům přišli i starosta Loun Radovan Šabata se svoji zástupkyní Editou Hořejší.
„Putovní pohár lounské gymnázium přebírá díky výborným studentům, ale i profesorům. V letošním 18. ročníku soutěžilo přes sedmdesát tisíc žáků, a právem se Gymnázium Václava Hlavatého řadí mezi nejprestižnější v republice,“ zdůraznil ředitel Eurorebusu Daniel Kozák. Radovat se mohl i učitel zeměpisu a matematiky Alois Studenovský, byl oceněn jako nejúspěšnější pedagog letošního kola Eurorebusu.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video