Kořeny by měly v Podbořanech zapustit společně

Jan Vnouček 2013-11-20 00:31:00

Podbořany – O dalších dvaadvacet okrasných třešní a jabloní se v sobotu rozrostl počet stromů v Podbořanech. Město je opět darovalo svým novým občánkům a umožnilo jejich rodičům, aby si dřeviny symbolicky zasadili. Třetí pokračování výsadby v rámci projektu Strom života se v sobotu odehrálo mezi bytovými domy ve Švermově ulici. Více snímků z akce zde.

„Ať prospívá nejen nově zasazený strom, ale hlavně ať vám ve zdraví a radosti roste váš svišť,“ popřál starosta obce Radek Reindl přítomným rodičům. Pro ty bylo připraveno občerstvení a mimo hezké vzpomínky si odnesli drobné dárečky, pamětní listy vyzbobené studenty podbořanského gymnázia a teplé dětské ponožky, které jim upletly klientky místního domova pro seniory.
Spolu se svým stromem v Podbořanech zapouští kořeny i Adámek Záleský. Na snímku k nim přihazuje zeminu jeho bráška Tadeáš. Pomáhá mu v tom tatínek Lukáš. Maminka Ivana přihlíží.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Peruc

Bližší info na webu obce Peruc. Nástup 1. srpna 2024, přihlášky zasílejte do 17. května 2024.
WWW: https://peruc.cz/
E-mail: podatelna@peruc.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video