Šipkovaná pro Krásný Dvůr

Jan Vnouček 2013-11-21 01:57:00

Očihov – Pozici sportovně nejvšestrannější obce Podbořanska v sobotu potvrdil Krásný Dvůr.  Na šipkovém turnaji, který se v Očihově protáhl do pozdních nočních hodin, jeho družstvo triumfovalo před Kryrami a Blšany. Je to již čtvrté krásnodvorské vítězství z pěti dosud proběhlých turnajů Svazku obcí Podbořanska. Více snímků zde.

Jejich výhra je o to cennější, že do očihovského kulturního domu se poprvé sjeli zástupci ze všech jedenácti měst a vesnic našeho regionu. O pohár pro nejlepší šipkaře se zasloužili Martin Kadlec, Petra Danišinová, Milan Danišin, Martin Kalaš, Václav Ježek a starosta František Kuna. Až pod stupněmi vítězů skončili Podbořany, Podbořanský Rohozec, domácí Očihov,  Lubenec, Vroutek, Blatno, Nepomyšl a Petrohrad. Program vydařeného dne zakončila country zábava s Pavoukem.
„Vzhledem k počtu lidí to sice bylo náročnější na organizaci, ale myslím, že se u nás všem líbilo. Chci také poděkovat panu Vladimíru Tomovovi ze Soběchleb, který se obětavě ujal role rozhodčího,“ shrnula očihovská starostka Jana Kronďáková, která akci společně s tajemnicí mikroregionu Libuší Moravčíkovou pořadatelsky zajišťovala.
Po kryrském nohejbale, blšanském bowlingu, lubeneckém stolním tenise, krásnodvorském golfu a očihovských šipkách příští rok následuje kuželkářské klání v Podbořanech a volejbalový turnaj v Blatně. Cílem sportovních setkání, které se účastní jen neregistrovaní hráči, je zvýšit a utužit spolupráci mezi obcemi Podbořanska.
Nejkrásnější tým aneb „ženstvo“ složené ze samých křehkých květinek postavilo do šipkového turnaje město Vroutek. Na snímku míří na terč Lenka Cardová.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video