Počasí stavbařům přálo

Jan Vnouček 2013-12-18 00:37:00

Podbořany – Jak stavební sezóna letos pozdě začala, tak i pozdě skončí. Jen díky příznivým klimatickým podmínkám tak mohou stavební firmy do závěru roku v klidu dokončit zateplení Základní školy Husova 276 Podbořany a první etapu revitalizace veřejných ploch v Hlubanech.

„Firmy měly štěstí, protože touto dobou obvykle už dávno mrzne. Jednička je z 95 procent hotová. Bude z ní moc pěkná budova, která myslím zlepší vzhled celého náměstí. Jsem rád, že jsme nad rámec projektu prosadili doplnění fasády o historizující prvky. Ještě letos na ní budou naistalovány i podsvícené hodiny, které tam kdysi byly. Uvažujeme, že bychom ji možná mohli na noc nasvěcovat,“ rozmýšlí podbořanský tajemník Martin Gutzer.
Podle něj je na dobré cestě, že firma Metal Quatro do nového roku dovede úspěšně do konce i první část revitalizace chodníků a komunikací v Hlubanech. „Pak by se měli konečně pustit do stavby nových fotbalových kabin v Buškovicích,“ dodal.
Budova ZŠ Husova v Podbořanech během natírání nové fasády. Foto: Jan Vnouček

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video