Úvod   /   Zprávy   /   Nemocní už zaparkují

Nemocní už zaparkují

Veronika Salášková 2014-01-10 00:48:00

Žatec – Tři nová parkoviště mají v letošním roce vzniknout v areálu žatecké nemocnice. Za stání na jednom z nich se bude platit.

První z parkovišť se vybuduje vedle polikliniky. Vjíždět se na ně bude z křižovatky ulic Černobýla a Husova. Stání na něm město plánuje zpoplatnit. Důvodem tohoto opatření je zajištění častého střídání vozidel. Parkoviště bude určeno zejména pro návštěvníky polikliniky. V areálu v blízkosti plotu pak vznikne druhé parkoviště a u heliportu třetí. Celkem přidají 43 míst.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video
Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video