Divadlo přebudovalo dámské toalety

Veronika Salášková 2014-01-15 00:31:00

Žatec – Na zbrusu nové toalety se mohou těšit návštěvnice Městského divadla v Žatci. Kvůli jejich budování bylo divadlo první dva týdny nového roku zavřené.

Stav dámských toalet v prvním patře u balkonů už byl nevyhovující, proto se přistoupilo k revitalizaci jejich interiéru podle nové dispozice navržené architektem Jiřím Vaníčkem. Přípravné a bourací práce začaly ještě před vánočními svátky. „Při hrubých pracech se zjistilo, že je třeba opravit také rozvody kanalizace a okna,“ řekl Martin Veselý, ředitel Městského divadla Žatec. Dodal, že tato první etapa vyšla na 350 tisíc korun. Hned po dokončení prací v tomto týdnu se pracovníci firmy Novostavby Žatec přesunou o patro výše, kde se pustí do revitalizace smíšeného sociálního zařízení. Divadlo bylo z důvodů prací v prvních dvou lednových týdnech pro návštěvníky uzavřené, od úterý 14. ledna však už poběží jak program divadla, tak i digitálního kina. Na snímku zleva Martin Bazal a Milan Pelčík kompletují sociální zařízení.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video