Degustace špičkových čokolád v muzeu

Iveta Drlíková 2014-01-25 00:02:00

Žatec – Na degustaci špičkových čokolád můžete zajít v pondělí 27. února do žateckého muzea. Ochutnávku, která začíná v 17 hodin, doplní přednáška a promítání fotografií o původu a historii čokolády. 

„Ochutnáte u nás luxusní čokolády z dílen skutečných mistrů oboru, které jsou v prodeji jen ve vybraných specializovaných prodejnách,“ zvou pořadatelé na ojedinělý zážitek do muzea. Po skončení akce si mohou přítomní v předstihu ještě projít novou výstavu „Sladký život čokolády aneb Hořkosladký příběh této neřesti“, kterou v muzeu oficiálně zahájí až ve čtvrtek 30 ledna v 17 hodin. Vzhledem k omezené kapacitě přednáškového sálu jsou vstupenky na pondělní degustaci k dispozici také v předprodeji za 150 korun, v den konání akce pak za 200 korun.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video