Deset milionů na opravy komunikací

Veronika Salášková 2014-01-28 11:38:00

Žatec – Dvojnásobnou částku oproti minulým letům si pro letošní rok připravilo město Žatec na opravy komunikací – deset milionů korun. V současné době se upřesňuje seznam lokalit, v nichž opravy v průběhu roku proběhnou.

Práce by se měly rozběhnout v březnu či dubnu. Opravy místních komunikací budou pravděpodobně rozvrženy do tří etap. Lokality zatím nejsou pevně určeny. „Je schválený předběžný seznam míst, který teprve od dopravní komise poputuje do rady města,“ sdělil místostarosta Jan Novotný. Dodal, že se město bude snažit v rámci možností vyjít vstříc občanům a opravit komunikace, na jejichž špatný stav si v loňském roce obyvatelé městu stěžovali. „Na některých z těch komunikací se několik desetiletí neprovedly žádné zásadní stavební úpravy, proto chceme v rámci možností občanům vyhovět,“ řekl místostarosta Novotný.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video