Hasiči vyměnili stříkačku za zednickou lžíci

Veronika Salášková 2014-02-06 13:24:00

Libočany – Částečná rekonstrukce Kulturního domu v Libočanech postupuje. Kromě zaměstnanců obce se do prací pustili také dobrovolníci v čele s místními hasiči.

Do budovy již nezatéká, a tak jsou v plném proudu vnitřní práce. Během týdne provádějí práce zaměstnanci obce, kterým nyní vypomáhají i členové výjezdové jednotky dobrovolných hasičů Libočany. Ti si udělali brigádu v sobotu a neděli 11. a 12. ledna. Ke slovu přišli zejména hasiči ovládající zednickou, sádrokartonářskou profesi, ale i řada dalších jako malíř, topenář atd. „Tato dobrovolná akce na popud hasičů se natolik rozmohla, že opět pracovali o víkendu 18. a 19. ledna. K nim se ale přidávají i další občané obce, kteří umí právě požadované práce. Přes týden chodí vypomáhat místní, kteří čerpají dovolenou, je radost vnímat jejich nadšení, hřeje to u srdíčka,“ řekl starosta Ivan Teuber.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video