Úvod   /   Zprávy   /   Chodníky do zásoby

Chodníky do zásoby

Jan Vnouček 2014-03-06 00:02:00

Podbořany – Chodníky v podbořanských ulicích Vroutecká a Žatecká potřebují výhledově rekonstrukci. Usoudili radní města Podbořany a vyhlásili na obě zakázky výběrová řízení na dodavatele. Cílem je zjistit ceny a připravit investiční akce do příštího volebního období.

„V tomto roce je v rozpočtu zatím nemáme a myslím, že ani mít nebudeme. Letos jsme už většinu investičních akcí vyčerpali, a tak musíme připravit k realizaci další. A tyto dvě jsou myslím zrovna potřebné,“ uvedl podbořanský místostarosta Karel Honzl. Podle něj je třeba ve Vroutecké ulici opravit pěší komunikaci mezi železničním přejezdem a stadionem Tatranu. V Žatecké ulici se soutěží renovace chodníku po obou stranách silnice, existuje však názor, že by stačilo zrekonstruovat pouze jednu stranu. „Myslím, že se uvidí podle ceny,“ dodává Honzl.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video