Kolečka to na Lvu roztočila

Veronika Salášková 2014-03-12 01:55:00

Žatec – Popáté se v sobotu 1. března v Žatci konal v Hotelu Zlatý lev Ples vozíčkářů. Jako každý rok ho organizovalo sdružení Roztančená kolečka v čele s Jaroslavou Panskou. Letos průběh plesu přijela zdokumentovat Televize Nova, reportáž z něj by se měla objevit v odpoledních televizních novinách v pořadu U nás to žije. První písnička byla věnována památce klientky Roztančených koleček Zuzky Valachové, která předloni v srpnu tragicky zahynula při autonehodě. 

Plesu se zúčastnilo asi 50 lidí, z toho patnáct vozíčkářů, kteří předvedli, že i přes svůj handicap jsou vynikajícími tanečníky. Během večera zhlédli příchozí také tři připravená taneční vystoupení. K tanci i poslechu hrál po celý večer Limonádový Gin. Atmosféra byla příjemná, akce se tak protáhla až do druhé hodiny ranní.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video